PureVolume

 
Next »
 
 

{Pożyczki pod zastaw działki - najważniejsze rzeczy na jakie trzeba zwracać uwagę przy zaciąganiu|Po

blog post
http://www.iamsport.org
Już dzisiaj należy powiedzieć, że w minionym czasie spore zamieszanie na naszym rynku usług finansowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Eksperci wskazują na fakt, iż coraz szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla wieloletnich i zawodowych konsultantów kredytowych nie ma w tym nawet minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany strategii udzielania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt dostawał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do widocznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, to jest takiego rodzaju które to były w sposób wadliwy opłacane. W tym momencie polityka kredytowa jawi się być o wiele mocniej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest relatywnie oporne i z tym należy łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niesłychanie popularna. http://podzastaw.org

Masa ludzi, które nie orientuje się w zagadnieniach finansów jest w stanie z całą pewnością postawić pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego są dostrzegalne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona relatywnie mniejszymi formalnościami.
 

Posted Apr 09, 2015 at 5:56pm

0 likes

 

Comments

 
 
1