PureVolume

 
Next »
 
 

{Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby|Kredyt bez bik nowatorski rozwiąz

blog post

W chwili obecnej w naszym własnym państwie stopień bezrobocia utrzymuje się niestety na względnie wysokim pułapie (aktualnie jest to w przybliżeniu dwanaście procent). Trudno mówić o wiarygodności statystyk ale możemy przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja jednostek bezrobotnych jest o tyle kłopotliwa, iż z jednej strony nie posiadają zarobków a z 2-giej nie mają możliwości zaciągnąć jakiegokolwiek kredytu mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie ujawnił się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
oryginalne źródło
Będzie to z pewnością świetna informacja dla każdej osoby, która nie ma pracy a występują u niej niespodziewane koszty np. przymus naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to specyficzny typ kredytu a któregoż zdobycie łączy się z zespołem wymagań jakie pozostaje wykonać. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, iż taki kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o zarobkach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy kwotę 2 tys. zł zarobku netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o kredyt). moje źródła

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny też dla osób które to nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.
 

Posted Apr 02, 2015 at 11:00am

0 likes

 

Comments

 
 
1