PureVolume

 
Next »
 
 

{Dlaczego pożyczki pod zastaw nieruchomości są tak atrakcyjne dla klientów?|Pożyczki pod zastaw nier

blog post

Przebywamy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Jesteśmy w stanie to uchwycić każdego poranka, oglądając tv, wędrując po Sieci internetowej i przeglądając bieżącą prasę. Z każdego obszaru atakują nas oferty reklamowe, które to pobudzają do zakupu nowego samochodu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze dwanaście miesięcy temu było ostatnim krzykiem techniki, aktualnie jest już anachroniczne. W jaki sposób zdołamy coś zakupić jeżeli nasze honorarium na to nie pozwala. Znakomitym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili zdołamy postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów finansowych, które są proponowane na naszym własnym rynku usług pożyczkowych”? Kluczowym pojęciem w tym wypadku jest słowo oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że zazwyczaj jeżeli staramy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o dochodach. Jest to o tyle istotne, iż na takim dokumencie są widoczne potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym zajęcia komornicze. W przypadku gdy bank zobaczy takową informację to oczywistym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przydzieli. wyjaśnienie
pozyczka hipoteczna
Pożyczka na oświadczenie to propozycja skierowana przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie mają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego przychodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są udzielane przeważnie przez podmioty działające poza sektorem bankowym tzw. agencje chwilówkowe.
 

Posted Apr 12, 2015 at 4:15pm

0 likes

 

Comments

 
 
1