PureVolume

 
Next »
 
 

{Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych- w jaki sposób uzyskać?|Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w

blog post

W chwili obecnej w naszym kraju poziom bezrobocia plasuje się niestety na stosunkowo znacznym pułapie (aktualnie jest to mniej więcej 12 proc.). Trudno mówić o rzetelności statystyk ale możemy przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Położenie ludzi bezrobotnych jest o tyle kłopotliwa, iż z jednej strony nie uzyskują przychodów a z 2-iej nie są w stanie zaciągnąć żadnego pożyczki posiadając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie pojawił się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
Kliknij ten link
Będzie to na pewno miła wiadomość dla każdej osoby, która to nie posiada zatrudnienia a nadchodzą u niej nagłe wydatki np. przymus naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny rodzaj kredytu a którego uzyskanie wiąże się z szeregiem wymogów które to powinno się wykonać. W 1-szej kolejności wypada powiedzieć, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o przychodach uzyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca dostajemy kwotę 2 tys. zł przychodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych podczas starania się o kredyt). Kredyt pod zastaw mieszkania najbardziej atrakcyjne propozycje na rynku. - michewal’s diary

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny też dla osób które nie posiadają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania żadnych składek.
 

Posted Apr 12, 2015 at 5:54am

0 likes

 

Comments

 
 
1