PureVolume

 
Next »
 
 

{Kredyt bez zdolności kredytowej możesz otrzymać na korzystnych warunkach|Kredyt bez zdolności kredy

blog post
pozyczka hipoteczna
Już dzisiaj musimy powiedzieć, iż w minionym okresie duże zamieszanie na naszym rynku ofert pożyczkowych uczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Fachowcy wskazują na fakt, że coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.
szybka pozyczka pod zastaw
Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych doradców kredytowych nie ma w tym choćby minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przyznawania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt dostawał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem widocznego podwyższenia zadłużeń przeterminowanych, to jest takich które to były w sposób nieprawidłowy opłacane. W tej chwili strategia kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest relatywnie oporne i z tym trzeba łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak ogromnie popularna.

Masa osób, które nie orientuje się w temacie finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czym odróżnia się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego są dostrzegalne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona relatywnie mniejszymi formalnościami.
 

Posted Apr 11, 2015 at 1:20pm

0 likes

 

Comments

 
 
1