PureVolume

 
 
 
Blog Post
 

Upadłość konsumencka przyciągnęła w ostatnim czasie dostrzegalne zainteresowanie ze strony osób zadłużonych i nie ma się, czemu dziwić.

Według bowiem specjalistów z branży finansowej i prawnej obecnie jest to jedno z najbardziej efektywnych rozwikłań, jeśli chodzi o zmartwienia ludzi zadłużonych i przekredytowanych. Wskazane jest, albowiem napomknąć, iż do tej chwili ogłoszenie bankructwa graniczyło niejako z cudem, czego potwierdzeniem może być fakt, że z tej instytucji prawnej od momentu jej wprowadzenia skorzystało zaledwie kilkadziesiąt osób w skali całego naszego kraju.

Wszystko zmieniło się na początku stycznia bieżącego strona tutaj roku, gdy w życie weszły znowelizowane przepisy. W tej chwili upadłość konsumencka jest o wiele bardziej dostępna dla pospolitego Kowalskiego. Według prowadzonych statystyk tylko w pierwszym półroczu tego roku z możliwości ogłoszenia bankructwa skorzystało ponad kilkaset osób i wszystko dowodzi na to, iż ten kierunek będzie się utrzymywał. Mnóstwo osób (przede wszystkim tych nazbyt zadłużonych) zadaje sobie wątpliwość „czy upadłość konsumencka” jest dla nich stosownym wyjściem.

Można powiedzieć że, na tak zbudowane pytanie i ma jednoznacznej odpowiedzi, bowiem wszystko zależy od indywidualnej sytuacji danej osoby. Każda z nich mówi sobie albowiem odpowiedzieć na pytanie czy jest w stanie zainicjować życie o przysłowiowego zera (wskazane jest, bowiem wspomnieć, że przeprowadzanie upadłości łączy się częstokroć z licytacją dobytku, jaki ma zadłużony w zamysle zaspokojenia roszczeń wierzycieli).

Posted Sep 26, 2016 at 8:49pm

Comments

 
 

Posts (3)

 
Signup for PureVolume, or Login.