PureVolume

 
 
 
Blog Post
 

Upadłość konsumencka pozyskała w minionym czasie duże zainteresowanie ze strony ludzi zadłużonych i nie ma się, czemu zadziwiać.

W mniemaniu albowiem fachowców z branży finansowej i prawniczej w tym momencie jest to jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań, jeżeli chodzi o problemy osób zadłużonych i przekredytowanych. Warto, bowiem wspomnieć, że do tej pory ogłoszenie bankructwa graniczyło niejako z cudem, czego unaocznieniem może być okoliczność, iż z tej instytucji prawnej od chwili jej wprowadzenia skorzystało tylko kilkadziesiąt osób w skali całego naszego państwa.

Wszystko odmieniło się na początku stycznia bieżącego roku, kiedy w życie weszły znowelizowane normy. W chwili obecnej upadłość konsumencka jest o wiele bardziej osiągalna dla zwyczajnego Kowalskiego. Wedle prowadzonych statystyk jedynie w początkowym półroczu tego roku z opcji ogłoszenia bankructwa skorzystało ponad kilkaset upadłość konsumencka warunki osób i wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się utrzymywał. Dużo osób (szczególnie tych nadmiernie zadłużonych) zadaje sobie pytanie „czy upadłość konsumencka” jest dla nich dobrym rozwiązaniem.

Należy przyznać że, na tak narzucone pytanie i ma bezdyskusyjnej odpowiedzi, albowiem wszystko zależy od indywidualnej sytuacji konkretnej osoby. Każda z nich mówi sobie bowiem odpowiedzieć na pytanie czy jest w stanie rozpocząć życie o przysłowiowego zera (warto, albowiem wtrącić, iż przeprowadzanie upadłości łączy się nierzadko z licytacją majątku, jaki posiada dłużnik w zamysle spełnienia żądań wierzycieli).

Posted Sep 27, 2016 at 1:23am

Comments

 
 

Posts (6)

 
Signup for PureVolume, or Login.