PureVolume

 
Next »
 
 

{Kredyt pod zastaw mieszkania najbardziej atrakcyjne propozycje na rynku.|Kredyt pod zastaw mieszkan

blog post

Każda osoba, która choćby raz w całym swym życiu miała zetknięcie z bankami z całą pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury bankowej, który to przeciętnemu klientowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik. http://www.kiwibox.com

W krótkim paragrafie postaramy się naszym czytelnikom wytłumaczyć te podstawowe określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, jaka została powołana do życia przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki żeby strategia kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza informacji do której dostęp mogą mieć jedynie banki. Przenikają do niej adnotacje o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy ustalonego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to zyskujemy za ustalone czynności.
świetna strona
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki jesteśmy w stanie zdobyć bez weryfikacji danych zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Taką ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze spłatą swoich zadłużeń i dość często posiadają znaczne opóźnienia. Trzeba tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.

 

Posted Apr 09, 2015 at 9:03am

0 likes

 

Comments

 
 
1