PureVolume

 
Next »
 
 

{Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych- w jaki sposób uzyskać?|Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w

blog post

Już teraz wypada stwierdzić, że w ostatnim okresie duże zamieszanie na polskim rynku usług pożyczkowych uczyniła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, iż coraz szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Podzastaw.org
Dla nas jako dla wieloletnich i profesjonalnych konsultantów kredytowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii dawania kredytów przez polskie banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt uzyskiwał praktycznie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Doprowadziło to do widocznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy tego rodzaju które były w sposób wadliwy obsługiwane. W tym momencie strategia kredytowa jest o wiele bardziej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest relatywnie trudne i z tym wypada łączyć to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak bardzo atrakcyjna.
Kredyty dla zadłużonych- szybkie wyjście z długów
Pełno ludzi, które nie orientuje się w zagadnieniach finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego są dostrzegalne różnice w formalnościach jakie powinniśmy załatwić aby otrzymać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.
 

Posted Apr 14, 2015 at 12:14pm

0 likes

 

Comments

 
 
1