PureVolume

 
Next »
 
 

{Pożyczki bez zaświadczeń zdobywają coraz szersze grono zadowolonych klientów.|Pożyczki bez zaświadc

blog post
po więcej kliknij tutaj
Każda jednostka, która chociaż raz w całym swym życiu miała do czynienia z bankami z pewnością słyszała określenie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której to w życiu nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który przeciętnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej pojęcie kredyt bez bik. pozyczki pod zastaw dzialki

W zwięzłym paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyjaśnić te naczelne określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy organizacja, jaka została stworzona przez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki poczyniły banki tak aby polityka kredytowa była przeprowadzana na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to wejście posiadają wyłącznie banki. Wchodzą do niej adnotacje o tym, iż ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy określonego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które to uzyskujemy za poszczególne działania.

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy zdobyć bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową propozycją są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które nie radzą sobie ze spłatą swych zadłużeń i dosyć często mają znaczne spóźnienia. Musimy tutaj oznajmić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są dawane poprzez podmioty pozabankowe.

 

Posted Apr 09, 2015 at 11:52am

0 likes

 

Comments

 
 
1