PureVolume

 
Next »
 
 

web tasarım pixel creative

blog post
Pixel Creative, 2003 yılında kurulmuş, yaratıcı bir dijital reklam ajansıdır. Pixel Creative sadece güzel görünen web siteleri değil, kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, CRM yazılımları ve internet reklamcılığı üzerine yoğunlaşmış, dijital çözümler sunan bir ajanstır.
web tasarım
Tüm enerjisini dijital platforma yönlendirmiş, markaları hedef kitleleriyle buluşturmak için yollar yaratan, müşteri ve kullanıcı odaklı pozitif fikirler oluşturmayı kendine hedef belirlemiş, genç, dinamik, yaratıcı Pixel Creative; hedeflerine 2002 senesinden beri farklı yollarda yürümüş bir ekibin oluşumudur.

Stratejik Planlama - web tasarımı

Pixel Creative Stratejik Planlama Departmanı, pazar araştırması, kullanıcı algısı yönetimi, veri analizi ve kreatif konsept geliştirme alanlarındaki ekspertizini rekabet avantajını sağlayacak doğru dijital stratejiyi geliştirmek için müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Medya Planlama ve Satınalma - web tasarım
Türkiye’nin ilk tam donanımlı dijital pazarlama ajansı olan Pixel Creative’in medya planlama ve satın alma departmanı, ortalama dört yıllık deneyime sahip toplam 12 kişilik profesyonel ekibiyle, Türkiye’deki online reklam pazarının önemli bir kısmını yönetmektedir. Hızlı tüketimden otomotive, telekomdan perakendeye kadar çok çeşitli sektörlerden toplam 40 farklı markanın değişen ihtiyaçlarına göre efektif iletişim çözümleri üretmek üzere bir araya gelen bu ekip, müşteriler adına en yüksek ROI’yi sağlarken diğer yandan da markaların dijital dünyada farklılaşan projelere imza atması için çalışmaktadır.


Arama Motoru Pazarlaması - web tasarım

Online reklamcılık pastasının en büyük parçasını oluşturan PPC etkin bir “branding” ve kurumsal iletişim aracı olmakla beraber güçlü bir “lead” ve “satış” kanalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak Pixel Creative, müşterilerinin Search yatırımlarını en etkin şekilde yönetmek için 6 Google sertifikalı uzmandan kurulu Search departmanıyla hizmet vermektedir.
Yüzlerce farklı projede, geçmişten edindiğimiz bilgi, deneyim ve sonuçlar, bugün yarattığımız başarılı projelerin verdiği mutluluk ile, gelecek için daha parlak bir yol yaratmamızı sağlayacaktır.Web Tasarımı projelerinde fark yaratmak istiyorsanız bizi arayınız.
www.webtasarimi.com
Web TasarımDijital Pazarlama - web tasarım

Pixel Creative dijital pazarlama ekibi yaratıcı yaklaşımla teknik yetkinliği birleştirerek Türkiye’nin en büyük markalarına etkileşimli dijital pazarlama çözümleri sunmaktadır. Pixel Creative, online reklam, rich media, advergame, viral pazarlama, mikro siteler, kurumsal siteler ve çok daha fazlasında, kanıtlanmış uzmanlığı ve 25 kişilik yaratıcı ve teknik ekibiyle birlikte çalışmaktadır.


Web Geliştirme ve Etkileşim Tasarımı
Etkileşim tasarımı, kullanım kolaylığı, bilgi mimarisi ve online kullanıcı davranışları konusundaki deneyimini ortaya koyarak Pixel Creative, online dünyada var olmak için yapılan yatırımların geri dönüşlerini yükseltmek için müşterileri ile dirsek teması içinde çalışır.


Sosyal Medya Pazarlaması
Pixel Creative sosyal medya ekibi, hızla değişen dijital dünyada markaların, internet kullanıcıları tarafındaki algısını, farklılaşan sosyal medya davranış ve alışkanlıkları ışığında yönetip yönlendirir.
web tasarımı

Mobil Pazarlama - web tasarımı

Mobil pazarlama ekibi, mobil iletişim araçlarıyla ilişkilendirilmiş pazarlama faaliyetlerinin tümünü sunmaktadır. Bu hizmetler içinde mobil site ve uygulama eliştirmesi, katıl&kazan konseptli mobil kampanyalar, mobil oyunlar olduğu kadar hedefli profilleme, tonla kazan, mobil banner planlaması gibi medya hizmetleri de mevcuttur. web tasarım


 

Posted Jul 16, 2012 at 1:14pm

0 likes

 

Comments

 
 
1