PureVolume

 
Next »
 
 

{Restrukturyzacja kredytów w skomplikowanych {czasach|

blog post

Restrukturyzacja kredytów to następne zadanie z jakim przyszło mi się zmierzyć w mej pracy konsultanta kredytowego. O ile zagadnienie zaciągania kredytów jest mniej lub w wyższym stopniu znana większości obywateli naszego państwa tj. tej grupie, która choć raz w swym życiu zdecydowała się na zaciągnięcie pożyczki. Okoliczność w takim razie jest względnie nieskomplikowana. Potrzebujemy pieniędzy na sprecyzowany cel np. jesteśmy młodym małżeństwem i wznosimy nasz wyśniony dom. Udajemy się wobec tego do instytucji finansowej i staramy się o osiągnięcie kredytu hipotecznego. Bank aby mieć gwarancję, że taki kredyt będziemy rzetelnie spłacać sprawdza nasze zarobki, ich wysokość, okresowość, typ zakładu pracy itd. Na dodatek zwrot kredytu zabezpiecza przez dokonanie należytego wpisu w księdze wieczystej nieruchomości, jest to dział IV ksiąg wieczystych tj. hipoteka.
zbadaj strone PureVolume™ | We’re Listening To You
Restrukturyzacja kredytów to zagadnienie co do którego należy posiadać adekwatną wiedzę już stricte prawną. Ponieważ musimy mieć świadomość, iż zawarta umowa kredytowa to poważne zobowiązanie, jakiego warunki nie mogą być dobrowolnie ustalane i zmieniane przez strony porozumienia. Umowa jest albowiem regulowana poprzez właściwe dokumenty, niższej wagi- takie jak regulaminy bankowe i wyższej rangi jak Ustawa o Prawie Bankowym, Ustawa o kredycie konsumenckim i Kodeks cywilny. swietna strona
http://antywindykacja.net Obiecują, Że Zbytnio Kilka Stówek Wyczyszczą Mi Historię W BIK. - judxyhta's soup
Z tej przyczyny jeśli naszym celem jest restrukturyzacja kredytów to musimy brać pod uwagę zastrzeżenia, jakie są nakładane przez wyżej wymienione akty, zarówno na nas jak i na bank. Np. gdy nie zwracamy naszego kredytu i wystąpiła zaległość w formie dwóch niespłaconych rat to bank ma prawną sposobność wszczęcia procedury wypowiedzenia naszej umowy, co ostatecznie kończy się zajęciem komorniczym.


 

Posted Jun 04, 2015 at 6:10pm

0 likes

 

Comments

 
 
1