PureVolume

 
Next »
 
 

{Restrukturyzacja kredytów w przykrych {czasach|

blog post
oddłużanie znajdz wiecej informacji
Restrukturyzacja kredytów to następne zadanie z jakim przyszło mi się zmierzyć w mej pracy doradcy pożyczkowego. O ile sprawa zaciągania kredytów jest mniej lub bardziej znana przeważającej części obywateli naszego kraju tj. tej grupie, która to chociaż raz w swym życiu zdecydowała się na wzięcie pożyczki. Okoliczność wtedy jest względnie łatwa. Pragniemy gotówki na określony cel np. jesteśmy młodym małżeństwem i budujemy własny wyśniony dom. Idziemy w obliczu tego do banku i staramy się o zdobycie kredytu hipotecznego. Bank aby mieć pewność, że ten kredyt będziemy starannie spłacać sprawdza nasze zarobki, ich wielkość, okresowość, typ zakładu pracy itd. Dodatkowo zwrot kredytu zabezpiecza poprzez wykonanie należytego wpisu w księdze wieczystej nieruchomości, jest to wydział czwarty ksiąg wieczystych tj. hipoteka.

Restrukturyzacja kredytów to zagadnienie co do którego powinno się posiadać należytą wiedzę już stricte prawną. Gdyż trzeba mieć świadomość, iż podpisana umowa kredytowa to poważne zobowiązanie, którego warunki nie mogą być dobrowolnie ustalane i zmieniane przez strony kontraktu. Umowa jest albowiem regulowana poprzez właściwe dokumenty, mniejszej wagi- takie jak regulaminy bankowe i lepszej rangi jak Ustawa o Prawie Bankowym, Ustawa o kredycie konsumenckim i Kodeks cywilny.
blog
Z tego powodu jeżeli naszym zadaniem jest restrukturyzacja kredytów to musimy brać pod uwagę zastrzeżenia, które to są nakładane przez wcześniej omówione akty, zarówno na nas jak i na bank. Np. gdy nie zwracamy naszego kredytu i wystąpiła zaległość w formie dwóch niespłaconych rat to bank ma prawną perspektywę rozpoczęcia procedury wypowiedzenia naszej umowy, co ostatecznie kończy się zajęciem komorniczym.

http://antywindykacja.net/podstrona/oddluzanie/czyszczenie-rejestrow-bik-i-br dlaczego nie sprobowac tego
 

Posted Jun 06, 2015 at 10:01am

0 likes

 

Comments

 
 
1