PureVolume

 
Next »
 
 

Big Brother Albania

blog post

Se shpejti do startoj edicioni i tete i Big Brother Albania. Te gjithe jemi duke pritur me endje fillimin e ketij sezoni. Shqiptaret ne te gjitha trevat shqiptare dhe gjitha shqiptaret kudo qe ndodhen do kene mundesi ta shikojne kete spektakel Televiziv. Big Brother Albania 8 do jete edicioni i radhes i cili pritet te filloj ne muajin shkurt te 2015 Big Brother Albania 8 Live.

 

Posted Oct 24, 2014 at 7:04am

0 likes

 

Comments

 
 
1