PureVolume

 
Next »
 
 

{Pożyczki pod zastaw nieruchomości jako nowy produkt kredytowy na rynku usług finansowych|Pożyczka p

blog post
kredyt bez biku i zaswiadczen
Ludzie w swym życiu posiadają różnorakie zmartwienia. Czasami dotyczą one najmłodszych, nieraz związków międzyludzkich albo spraw finansowych. W ostatnich czasach to bezwzględnie te ostatnio wymienione stały się największym problemem dla dużej liczby krajowych rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie brak możliwości właściwego spłaty swych zobowiązań. Jeśli bowiem nie zwracamy swoich pożyczek lub kredytów to powinniśmy się liczyć z ewentualnością, że w krótkotrwałym czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co zrobić wówczas gdy nie mamy pieniędzy, mamy komornika a u naszego domu ustawiają się następni wierzyciele? Gdzie poszukiwać pomocy? W jakim miejscu otrzymać pomoc. Najatrakcyjniejszym rozwiązaniem jest kredyt z komornikiem
zbadaj stronę
Wiele ludzi zadłużonych jest w stanie w tym momencie zapytać „a gdzie ja mogę znaleźć tego rodzaju kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale trzeba się za nim nieco rozejrzeć. Generalnie mamy 2-ie możliwości aby kredyt tego rodzaju dostać.

Przede wszystkim mamy wiele marek o charakterze pozabankowym (tj. takich które to użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony ustawowej nie mają pozycji banku). W takich instytucjach damy radę uzyskać pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Przeważnie taka pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Aczkolwiek trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na poboczne koszty jakie to są złączone z pożyczką np. wielkość polisy, marża prowizja etc.

Kolejnym typem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać gdy tylko jesteśmy w posiadaniu określonej posiadłości np. domu, lokalu mieszkalnego, działki.
 

Posted Apr 08, 2015 at 10:46pm

0 likes

 

Comments

 
 
1