PureVolume

 
Next »
 
 

{Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby|Kredyt bez bik nowatorski rozwiąz

blog post

Znany tygodnik o problematyce finansowej wskazał w minionym tygodniu informacje statystyczne z jakich wynika bardzo niepokojące zjawisko. Okazuje się bowiem, że coraz większa ilość Polaków zadłuża się ponad stan a co gorsza nie radzi sobie z regularną obsługą swego obciążenia. Przyczynia się do wielu tragedii życiowych z samobójstwami łącznie. Nie wolno nam dopuszczać do takiego rodzaju sytuacji. Osobom zadłużonym wskazana jest umiejętna pomoc. Jedną z dróg wyjścia z kłopotów finansowych są pożyczki pozabankowe dla zadłużonych. pozyczki dla zadluzonych
http://podzastaw.org
Kto ma możliwość na tego rodzaju pożyczkę liczyć i w jakim miejscu jej poszukiwać? W krótkim artykule postaram się odpowiedzieć na to zapytanie. Przede wszystkim pozostaje zdać sobie sprawę w jak zawiłej sytuacji jest osoba zadłużona. W wypadku gdy nie spłaca swych zadłużeń to właściwie w każdym banku dostaje odpowiedź negatywną na swój wniosek o użyczenie pożyczki lub kredytu. Jest to jasne zważywszy na nikłą zdolność kredytową. Aczkolwiek takie stwierdzenie nie załatwia sprawy. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych są przygotowywane właśnie na tak zawiłe sytuacje.

Zasadniczym rodzajem pomocy z jakiej mogą skorzystać osoby zadłużone są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Ich fundamentalną korzyścią jest to, że nikt nie kontroluje danych znajdujących się w tzw. rejestrach zadłużenia czyli BIK, KRD, BIG itp. Najbardziej istotne w tym przypadku jest porozumienie zawarte między pożyczkodawcą- prywatnym inwestorem a pożyczkobiorcą- osobą która posiada długi. Gwarantem spłaty pożyczki jest nieruchomość. Dlatego też jeśli tylko posiadamy mieszkanie, dom lub działkę to o taką pożyczkę możemy się starać.
 

Posted Apr 09, 2015 at 3:06pm

0 likes

 

Comments

 
 
1