PureVolume

 
Next »
 
 

{Kredyty dla zadłużonych- 5 sprawdzonych sposobów na otrzymanie.|Kredyty dla zadłużonych-najlepsze o

blog post

Już dzisiaj wypada powiedzieć, że w ostatnim okresie duże zamieszanie na polskim rynku propozycji finansowych dokonała informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na okoliczność, iż coraz szersza grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zobowiązań poza systemem bankowym.
Pożyczka pod zastaw nieruchomo… | aleytvhea | Kiwibox Community
Dla nas jako dla wieloletnich i zawodowych konsultantów pożyczkowych nie ma w tym nawet minimalnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję modyfikacji polityki dawania kredytów przez nasze banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt otrzymywał właściwie każdy i to na przysłowiową „gębę”. Stało się to powodem znacznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy tego rodzaju które były w sposób wadliwy opłacane. W tym momencie taktyka kredytowa zdaje się być o wiele mocniej rygorystyczna. Uzyskanie kredytu w banku jest relatywnie ciężkie i z tym należy wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niesłychanie popularna.
http://podzastaw.org
Dużo osób, które to nie orientuje się w tematyce finansów może z całą pewnością postawić pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Fundamentalną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Oprócz tego są poważne różnice w formalnościach jakie musimy załatwić aby pozyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.
 

Posted Apr 08, 2015 at 12:34am

0 likes

 

Comments

 
 
1