PureVolume

 
Next »
 
 

{Pożyczki pod zastaw nieruchomości - wygodny sposób na szybkie oddłużenie|Pożyczki pod zastaw nieruc

blog post

Egzystujemy w społeczeństwie materialistycznym. Damy radę to wychwycić każdego dnia, lustrując tv, serfując po Sieci i analizując codzienną prasę. Z każdego punktu atakują nas propozycje marketingowe, które nakłaniają do zakupu nowego samochodu lub nowatorskiego telewizora. To co jeszcze rok temu było ostatnim krzykiem technologii, w obecnej chwili jest już przestarzałe. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś dostać jeśli nasze wynagrodzenie na to nie zezwala. Kapitalnym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie. http://contains4xzw.blog.wox.cc

W tym momencie zdołamy zadać wątpliwość „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od pozostałych produktów kredytowych, które są oferowane na naszym rynku finansowym”? Zasadniczym zagadnieniem w tym wypadku jest słowo oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, iż na ogół jeżeli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, że na tego rodzaju dokumencie są widoczne potencjalne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zakładowej) w tym zajęcia komornicze. Jeśli bank zobaczy takową wzmiankę to zrozumiałym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie przydzieli.
rodzaj kontaktu
Pożyczka na oświadczenie to oferta przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są przydzielane przeważnie przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.
 

Posted Apr 08, 2015 at 12:21am

0 likes

 

Comments

 
 
1