PureVolume

 
Next »
 
 

{Prywatne pożyczki szturmem zdobywają polski rynek pożyczkowy|Prywatne pożyczki otrzymasz nawet bez

blog post

W tej chwili w naszym własnym państwie wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na relatywnie znacznym pułapie (obecnie jest to w przybliżeniu 12 %). Ciężko mówić o wiarygodności statystyk mimo to wolno nam przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja ludzi nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie uzyskują zarobków a z 2-giej nie mogą zaciągnąć jakiegokolwiek kredytu mając tylko zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pokazał się na rynku usług finansowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. pomocne wskazówki

Będzie to z pewnością dobra wiadomość dla każdej osoby, która nie ma zatrudnienia a występują u niej niespodziewane koszty np. potrzeba naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a któregoż otrzymanie łączy się z szeregiem wymogów które to powinno się wykonać. W 1-szej kolejności trzeba powiedzieć, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. pln przychodu na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę).
pozyczka od osoby prywatnej
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które nie posiadają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.
 

Posted Apr 12, 2015 at 2:54pm

0 likes

 

Comments

 
 
1