PureVolume

 
Next »
 
 

Insanlar Kozmetik Cerrahi Oldugunu Nedenleri

blog post

Insanlar Kozmetik Cerrahi Oldugunu Nedenleri

Gogus Buyutme - Birçok insan bazen kariyerlerini veya bir zamanlar kilolu olan ve cildinson birkaç kivrimlar çeviremezsiniz kadinlari artirmak için çalisan genç sihir kadinlarin düsünüyorum kozmetik cerrahi içinmuhtemel adaylar düsündügümüzde . Bu önyargilarini nedeniylemedya tarafindan tesvik ne belirgin olabilir . Gerçekte insanlarin birçok farkli türde birçok farkli nedenden dolayi ameliyat sahip olmasidir .
alt

Bu yazida ben bireylerin estetik ameliyat nedendaha fazla ve daha az görünür nedenlerle bazi kesfetmek için gidiyorum .

Biz her hangi konulardadis amaiçeride ne degildir söyledim . Sonradiger taraftan biz ilk izlenimler saymak çünkü ne varen iyi sekilde anlatilir . Mesajlari Çatisan bizim görünümü ve ne oldugunu ve ne önemli degildir ile savasa neden olur .Estetik Cerrahi Bu,disaridan nasil göründügünü ile kendimizi dogrulayarak bize yol açabilir . Bu, insanlarin ameliyat , benlik saygisi var benim ilk nedenle bana getiriyor .

Benlik saygisi olmasi gurur ve kendine saygi sahip olmaktir . Benlik saygisi açiklamak için baska bir yolu kendinizi iyi hissetmek. Daha fazla , daha iyi bir kariyer , maneviyat ya da kozmetik cerrahi ögrenme olup olmadigini sizin benlik saygisi gelistirmek için birçok yol vardir . Birçok erkek ve kadinlarin benlik saygisi gelistirmek için kozmetik cerrahi bir çesit sahip iddia ediyorum . Ortak söyleyerek iyi baktiginizda, iyi hissediyorum . Tipler sik sik nasil hissettigimizi ile iç içedir.

Biz bizim güven artar ve bizim ilk hüküm de gelistirilebilir iyi bakmak hissediyorum Biz genellikle , ilk görünümü degerlendirilecektir . Benlik saygisi erkekler hem de kadinlar kozmetik prosedürlere sahip olmasi oldukça önemli bir nedenidir .

Estetik ameliyat olmak içinen popüler nedenlerinden biriyil geriye çevirmek için hedefliyor . Dergi , televizyon reklam ve radyoda sürekli , ' refresh ' yenilemek ','saati geri dönüs ',' yaslanma belirtileri yavasliyor ' hakkinda mesajlar ile bombardiman ve olan daha genç bir görünüm için dönen ile ilgili kelime ve cümleler . Bu birçok kisi kozmetik prosedürleri için seçtiginizayni nedenidir. Modern toplumda, orada yaslanma korkusu ve, kirisiklik, sarkma cilt ve elverissiz organlari gibi isaretler ve biz bu belirtileri gizlemek için söyledim . Botox gibi prosedürleri , meme yüceltir , yüz asansörleri tüm genç organlari dönen yönelik olarak , asansörler kol . Eski büyüyen arayisi incelikle pek çok insan estetik ameliyati tercih . Burun EstetiGi

Insanlarin estetik ameliyati tercih baska nedeni onlar kendi vücut ile orantili olmadigini hissediyorum olmasidir . Gögüslerini çok küçük veya çok büyük ya da vücutlari ile orantili degil gibi , örnegin bazi kadinlar hissediyorum. Bazi erkekler ve kadinlar burun kulaklar dudaklar çok küçük veliste uzayip gidiyor , çok fazla disari sopa , çok büyük oldugunu hissediyorum . Vücudun bir ya da daha fazla parça oldukça dogru olmadigini hissetmek çok rahatsiz olmasi ve birçok kisi sag kendi içinde hissetmek için estetik ameliyat neden bu olabilir.

Basinda sik sik bir düsünce süreci içinde bireylerin tesvik edilmesi ve gerçekçi degil onlara görüntüleri zorlamakla suçlaniyor. Biz her gün önümüzde görmekgörüntüler aslinda ne kadar gerçekdisi tartismak programlari ve dergi makaleleri olmustur . Biz bu görüntülerin gerçek olmadigini söyledi olmasina ragmen , ancak biz hala görmek ne etkilenmektedir . Birçok erkek ve kadin bu tür modeller, aktrisler ve ünlüler gibi görmekinsanlara göre ideal vücut bir görüntü var . Birçok kisi , ' Jennifer Lopez'in alt ' veya ' Brad Pitt gibi bir çene ' Angelina Jolie'nin dudaklari 'soran kozmetik cerrahlar resim getirmek . Bu medya idealler bireylerin kendileri bakmak nasil sekil ve kozmetik cerrahi sahip arkasinda kendi seçim ve akil etkileyebilir .
Estetik ameliyat olmak için oldukça önemli bir nedeni kisinin hayatinda degisiklik öncesi ve sonrasi oldugunu. Her zaman yeni bir baslangiç ??yapma gibi ve önceki yasam için bir amaç olarak kadin bir aradan sonra saçlarini kesip ofikri olmustur . Birçok insan estetik ameliyat olmasi tercih nedeni bu ayni mantiktir. Onlar estetik ameliyat olmasini istiyorsaniz neden oluyor ya da yeni bir is için amaçlayan ve hayati tehdit eden bir deneyim oldu bosandiktan sonra birçok insan için nedenleri vardir . Bumünasebetle ve hayatlarinda bir degisiklik olacaksa oluyor ki ilan bir isareti olarak görülebilir . Kozmetik cerrahi bireyin yasaminda degisim göstererek ve onu hatirlamak için bir sey olan bir yol olabilir .

Birçok insan estetik ameliyati tercih oldugunu bir nedeni kendilerini küçük ve ince degisiklikler yapmak istiyor. Onlar onlar ameliyati vardi ki çok açik olmak istemiyorum ama onlar sadece kendilerini yenilemek için , biraz daha iyi bakmak o kadar küçük gelistirmeler yapmak istiyorum . Genellikle bu uygun olurprosedürleri gibi botoks , kimyasal peeling , mikrodermabrazyon ve gibi cerrahi olmayan yöntemlerdir .

Genel Birisi kendi muhakeme kozmetik cerrahi farkli kisiler için farkli anlamlara sahip olursa olsun , estetik ameliyati tercih olabilir neden birçok farkli nedeni vardir . Bazi bireyler kozmetik cerrahi sahip arkasindakinedenleri sadece estetik oldugunu hissedebilirsiniz ama bu her zamanböyle degildir , insanlar estetik ameliyat olmasini tercih ve farkli bireyler için farkli bir anlami vardir derin sebepler genellikle vardir .

 

Posted Mar 20, 2014 at 8:16am

0 likes

 

Comments

 
 
1